Girişimcilik

Değişimi Yaratmak

Bu kurs ile bilişsel ve sosyal olarak değişimin ne anlama geldiğini, teoriden pratiğe nasıl geçiş yapacağınızı ve kendi değişim yapma pratiğini nasıl geliştireceğinizi öğreneceksiniz.

Kullanıcı Deneyimi (UX)

Oyunlaştırma ve Oyun Teorisi

Bu kurs ile, oyunlaştırmanın dünyada oynadığı rolü, oyun teorisinin eylemlerimizi nasıl motive ettiğini ve oyunlaştırma ile deneyim tasarımını nasıl bir arada kullanabileceğinizi öğreneceksiniz.

Sistem Odaklı Düşünme

Bu hazırlık kursu, sistem odaklı düşünme kasınızı güçlendirerek size karmaşık sosyal, endüstriyel ve çevresel sistemleri anlamanız için gereken araçları verecektir.
+20 eğitim

Metodoloji

Proje Genişletme ve Aktivasyon Süreçleri

Proje süreci boyunca karşılaştığınız problemleri, yaratıcılığını körükleyen bu eğitim ile aş ve hayata geçir.

Sürdürülebilir Tasarım ve Üretim Yöntemleri

En iyi uygulama sürdürülebilirliği ve eko-tasarım stratejilerini nasıl kullanacağınızı, dairesel ekonomiyi nasıl entegre edeceğinizi ve sürdürülebilir ürünlerin, servislerin ve sistemlerin geliştirilmesini sağlayan araç setini nasıl kullanacağınızı keşfedin.

Fikir Geliştirme ve Prototipleme

New York merkezli Disrupt Design tasarım stüdyosunun "10 Altın Fikir Kuralı"nı takip ederek yaratıcı fikir üretimi ve problem çözme aşamalarında nasıl hızlı prototip oluşturulacağını keşfedin.
are you a natural system thinker disrupt design

Sistem Odaklı Düşünceyi “Hack”lemek

Sistem odaklı düşünme yeteneklerinizi bir sonraki seviyeye çıkarak bu eğitimle birlikte değişimin öncüsü olacak yeni düşünme biçimlerini öğrenin.

Hikaye Anlatımı ve Dil Etkisi

Bu kurs ile kullanıcı deneyimi tasarımı ve yıkıcı tasarım metodolojisinde dil kullanımı ile hikaye anlatıcılığının hangi rollleri üstlendiklerini öğreneceksiniz.
+23 eğitim