en-cok-okunanlar

SHERPA Blog’dan en çok okunan 25 UX makalesi

SHERPA Blog düzenli yayın hayatına 2015 yılının başında, UX profesyonellerinin baş ucu kaynaklarından biri olan UX Myths içeriklerini, UX Efsaneleri adıyla Türkçeleştirerek başladı. UX Efsaneleri’nin yanı sıra; SHERPA takım üyelerinin ve konuk yazarlarımızın yazdığı özgün içeriklerle Türkiye’de UX konusunda en çok takip edilen Türkçe online kaynaklardan biri olmayı başaran SHERPA Blog, bugün genç tasarımcılardan deneyimli profesyonellere kadar çok zengin bir okuyucu kitlesine sahip. Bu, SHERPA Blog’u ve motivasyonumuzu ayakta tutan en önemli şey.

Takipçilerimizden aldığımız geri bildirimlerin mutluluğu ve gururuyla geride bıraktığımız 2015’i, değerli okuyucu ve takipçilerimize bir teşekkür olarak, SHERPA Blog’da 2015 yılı içerisinde yayınladığımız ve en çok ilgi gören makaleleri derleyerek bitirmek istedik.

Şöyle geriye dönüp 2015 yılına baktığımızda, temel ve detaylı kullanıcı deneyimi tasarımı bilgilerinden, eğitici rehberlere; trendlerden içerik stratejisine birçok farklı kategoride özgün yazılar ve çeviriler paylaştığımızı ve bu içeriklerle kullanıcı deneyimi alanında çalışan ya da çalışmak isteyenlerin hayatlarına dokunabildiğimizi görmekten müthiş bir mutluluk duyuyoruz. Bugüne kadar “Bir işi başarıyla yapabilmek için önce onu iyi bilmek gerekiyor.” inancıyla hareket ettik. Bilginin de, ancak paylaşıldığı zaman kendini doğruladığını aklımızdan çıkartmadık.

Ürettiğimiz ve iyileştirdiğimiz onlarca deneyimin yanı sıra, bildiklerimizi ve öğrendiklerimizi sizinle paylaşabildiğimiz için çok mutluyuz. Değerli okuyucu ve takipçilerimize bizi ve paylaştıklarımızı yakından takip ettikleri için çok teşekkür ederiz.

Keyifli okumalar ve harika bir yıl diliyoruz.

SHERPA

2016’da SHERPA Blog,
büyük süprizleri beraberinde getirecek.
Bizi takip etmenizde fayda var.

[yks-mailchimp-list id=”e6d1d9151a” submit_text=”Kayıt olun ve ücretsiz indirin”]