Hello Tomorrow Türkiye Zirvesi

Hello Tomorrow Türkiye, bu yıl 3’üncü kez gerçekleştireceği özel zirvesinde girişimcileri, inovatörleri ve VC’leri bir araya getirmeye hazırlanıyor. 11 Aralık 2018 tarihinde Zorlu PSM’de gerçekleştirilecek özel etkinlikte Türkiye’nin en iyi bilim ve teknoloji tabanlı girişim ve sahipleri, uluslararası inovatörler ve VC’ler ile bir araya gelecek. Önümüzdeki günlerde anons edeceğimiz ve farklı kategorilerde alanında öncü isimlerin […]

 
hello-tomorrow-turkey-finals

Hello Tomorrow Türkiye, bu yıl 3’üncü kez gerçekleştireceği özel zirvesinde girişimcileri, inovatörleri ve VC’leri bir araya getirmeye hazırlanıyor.

11 Aralık 2018 tarihinde Zorlu PSM’de gerçekleştirilecek özel etkinlikte Türkiye’nin en iyi bilim ve teknoloji tabanlı girişim ve sahipleri, uluslararası inovatörler ve VC’ler ile bir araya gelecek. Önümüzdeki günlerde anons edeceğimiz ve farklı kategorilerde alanında öncü isimlerin yer aldığı jüri kadrosunun seçeceği girişimler, önümüzdeki yıl dünyanın en büyük bilim ve teknoloji girişimciliği inisiyatifi olan Hello Tomorrow’un 14 – 15 Mart 2019 tarihinde düzenlediği global zirvesine katılacak ve çeşitli eğitim & mentörlük hakları ile girişimlerini geliştirme hakkı kazanacak.

300 kişinin katılacağı özel etkinlikte, Hello Tomorrow Türkiye Türkiye’nin girişimcilerine fayda yaratmayı ve uluslararası arenada öncü girişim sahiplerinin deneyimlerini Türkiye’ye aktararak milli girişimciliği güçlendirmeye hazırlanıyor.