Listeler

En başarılı 5 online akış şeması yaratım aracı

Akış şemaları ile ilgili yazı dizimizin son makalesinde, online olarak kullanabileceğiniz en iyi 5 akış şeması yaratım aracını sundukları özelliklerden arabirimlerine, ücretlerinden ek özelliklerine sizin için listeledik.

Berk Bayri 24 Haziran 2016

Akış şemaları ile ilgili yazı dizimizin son makalesinde, online olarak kullanabileceğiniz en iyi 5 akış şeması yaratım aracını sundukları özelliklerden arabirimlerine, ücretlerinden ek özelliklerine sizin için listeledik.

Akış şemalarının ne anlama geldiğini, akış şemalarında kullanılan sembollerin anlamlarını, kulvarların nasıl kullanıldığını, akış şeması çizerken dikkat etmeniz gereken noktaları, en sık yapılan 11 hatayı öğrendikten ve 7 başarılı akış şeması şablonunu paylaştıktan sonra sıra online olarak kullanabileceğimiz en başarılı akış şeması yaratım araçlarına geldi. (Tüm seriye buradan ulaşabilirsin.) Bireysel ihtiyaçlardan profesyonel ihtiyaçlara, doğru ve güzel akış şemalarını kolayca ve hızlıca yaratabilmemizi sağlayan en iyi 5 akış şeması yaratım aracını iyiden en iyiye sizin için sıraladık.

#5: Gliffy


Gliffy, kolay kullanılabilen ve iş amaçlı akış şemaları yaratmaya uygun, basit ve faydalı bir yazılım çözümü sunuyor. Kullanışlı bir şekil kütüphanesine, şekilleri bir arada gruplamaya yarayan araçlara ve önizleme araçlarına sahip olsa da, diğer yazılımların sunduğu gelişmiş paylaşım ve eş zamanlı çalışma özelliklerinden yoksun.

Bu içerik ücretsiz!

Okumaya devam etmek ve SHERPA Blog okuru olmak için aşağıdakilerden birini seç.
Her hafta yenileri eklenen yüzlerce içeriğe ücretsiz ve sınırsız eriş.

Üye misin?
İlgini çekebilir