Makaleler

Digitalzone 2017 Notları – 1. Gün

Digitalzone, 2013 yılından bu yana düzenleniyor ve artık Doğu Avrupa’nın en büyük dijital pazarlama konferansı olarak anılıyor. Peki 2017 nasıl geçti ve etkinliğe hangi anlar damgasını vurdu? Anastasya Yamaç'ın keyifli notları eşliğinde...

Anastasiia Nikitina 27 Ekim 2017

2013 yılından bu yana düzenlenen, 2016 yılına kadar SEOzone olarak bildiğimiz ve geçtiğimiz yıl itibarıyla Digitalzone adını alarak daha da kapsamlı bir içerik sunmaya başlayan Digitalzone’17 geçtiğimiz hafta sonu gerçekleşti. Doğu Avrupa’nın en büyük dijital pazarlama konferansı olan ve dijital pazarlama dünyasının en köklü oyuncularının katıldığı etkinlikte, biz de N11 SEO takımı olarak ön sıralarda yerimizi aldık. Digitalzone 2017 nasıl geçti, kimler ne anlattı, kimden ne öğrendik ve etkinliğe hangi anlar damgasını vurdu; takım arkadaşım sevgili Tuğçe Arpacı ile birlikte sizler için derledik.

Tıpkı geçen sene olduğu gibi, SEOzeo’nun kurucusu Yiğit Konur’un açılış konuşmasından sonra mikrofonu ilk sunumu yapmak üzere DeCabbit Danışmanlık Ajansı yöneticisi Judith Lewis aldı.

En iyi ilhamı bulmak için içerik dashboard’ları yaratmak

Bu içerik ücretsiz!

Okumaya devam etmek ve SHERPA Blog okuru olmak için aşağıdakilerden birini seç.
Her hafta yenileri eklenen yüzlerce içeriğe ücretsiz ve sınırsız eriş.

Üye misin?
    İlgini çekebilir