Webinar Kaydı

E-ticarette analytics verisini yorumlamak

Edvido tarafından gerçekleştirilen "A’dan Z’ye E-ticaret Markası Yaratmak" webinar serisinin "E-ticarette analytics verisini yorumlamak" başlıklı bu bölümünde, BoostROAS kurucu ortağı Şahin Seçil, influencer marketing konusunda bilgi ve deneyimlerini paylaşıyor.
sahin-secil-boostroas

Şahin Seçil

Kurucu Ortak BoostROAS
#E-ticaret #Girişimcilik #Metodoloji #Veri Analitiği
Kalan koltuk sayısı:
0
Satın al ve izle
Eğitmen hakkında
sahin-secil-boostroas

Şahin Seçil

Kurucu Ortak
BoostROAS

Yerel ve global devlerin reklam kampanyalarını veri odaklılıkla yürüten Seçil, Apple, Adidas, KFC, Etstur, Akbank ve Teknosa gibi markalara hizmet vermiştir.

Edvido tarafından gerçekleştirilen “A’dan Z’ye E-ticaret Markası Yaratmak” webinar serisinin “E-ticarette analytics verisini yorumlamak” başlıklı bu bölümünde, BoostROAS kurucu ortağı Şahin Seçil, influencer marketing konusunda bilgi ve deneyimlerini paylaşıyor.

Bu webinar kaydında neler var?

Sektörün gurularından Avinash Kaushik’ın analizleri gösteriyor ki pazarlama ekiplerinin sadece %5’i Google verilerini aksiyona almaya yönelik kullanabiliyorlar. Türkiye için de her ne kadar artan rekabetle birlikte veri projeleri önceliklendirilse de malesef entegrasyon hataları, pazarlama ekiplerinin data & okur yazarlığının düşük olması, proje yönetim sistemlerindeki eksiklikler vb.. sebeplerden dolayı şirketler büyüme fırsatlarını kaçırıyor.

Bu webinar kaydında BoostROAS kurucusu Şahin Seçil, aşağıdaki soruları yanıtlıyor:

  • Google Analytics’i etkin kullanmak bize neler kazandıracak?
  • Google Analytics’i kullanırken nelere dikkat etmeliyiz?
  • Google Analytics’in bize sunduğu raporlama ekranlarının ötesinde neler yapabiliriz?
  • Uzmanlaşmak için hangi kaynaklardan beslenmeliyiz?
Webinar Kaydı
E-ticarette analytics verisini yorumlamak
0
Satın al ve izle