Röportajlar

Front-End Teknolojileri Konferansı’nın ardından…

Medya sponsoru olduğumuz ve Frontend İstanbul'un düzenlediği etkinlikte, sektörde Türkiye'nin öncüleri olan ve yol gösteren profesyonellerle birlikteydik. Gün boyu yaptığımız röportajlardan bir seçkiyi ve konuşmacılar hakkında merak edilenleri SHERPA Blog okurları için derledik.

Tolga Şahin 13 Temmuz 2018

Frontend İstanbul‘un düzenlediği etkinlikte sektörde Türkiye’nin öncüleri olan, ilham veren ve yol gösteren profesyonellerle birlikteydik. Gün boyu yaptığımız röportajları ve merak edilenleri SHERPA Blog okurları için derledik.

Konferans boyunca ulusal ve uluslararası firmalarda çeşitli görevler üstlenen 5 konuşmacı ile sohbetler gerçekleştirdik. Bilgem Çakır ile oyun sektörünün bugünü ve geleceğini, Yaprak Ayazoğlu ile akademik eğitim ve sektörel bilgi arasındaki farklar ve yeni başlayanlar için Lonca üzerinden verdikleri eğitim desteği, Fatih Kadir Akın ile sektörün 11 yılda ne yönde ilerlediği ve nelerin değişti ve Burak Yiğit Kaya ile de dünyanın en büyük yazılım firmalarından birinde çalışmanın nasıl bir deneyim olduğu üzerine keyifli sohbetler ettik.

İyi seyirler!

Bu içerik ücretsiz!

Okumaya devam etmek ve SHERPA Blog okuru olmak için aşağıdakilerden birini seç.
Her hafta yenileri eklenen yüzlerce içeriğe ücretsiz ve sınırsız eriş.

Üye misin?
Keşfetmeye Devam Et