Shift Up Girişimcilik Konferansı 2019

Tüm girişimcilik ekosisteminin buluşma noktası olmaya aday bir etkinlik olan Shift Up’19’da girişimcilik, yapay zekâ, finansal teknolojiler, e-ticaret, e-spor, girişim sermayesi, melek yatırım, online oyun, mobil uygulamalar ve daha birçok konu ele alınacak.

 
shift-up-2019

Shift Up ’19 beş yıldır olduğu gibi bu yıl da çok sayıda girişimci, girişimci adayları ve yatırımcıları ağırlayacak. Konuklar çeşitli oturumlarda çok değerli sunumlar izlerken, bir yandan da Startup Garden alanında teknoloji odaklı girişimciler katılımcılarla buluşacak.

Tüm girişimcilik ekosisteminin buluşma noktası olmaya aday Shift Up’19’da girişimcilik, yapay zeka, finansal teknolojiler, e-ticaret, e-spor, girişim sermayesi, melek yatırım, online oyun, mobil uygulamalar ve daha birçok konu ele alınırken, hızla değişen girişimcilik ekosistemindeki güncel gelişmeleri, ekosistemin önemli isimleriyle tartışılacak.

Shift Up’19 kapsamında kurulacak olan “Startup Garden” alanı, genç girişimcileri, potansiyel yatırımcı, kullanıcı ve genç yeteneklerle buluşturarak iş ve tanıtım fırsatı yaratacak. Ayrıca kendilerini geliştirmek isteyen genç girişimci adayları da Staj Noktası’nda girişimlerde staj imkanı yakalayacak.