Abonelik ekonomisinin kazananı: subscrEASY

Abonelik ekonomisinin kazananı: subscrEASY

Son yılların yükselen gelir kaynağı modellerinden biri olan abonelik ekonomisi (subscription economy), teknolojiden gıdaya, kozmetikten içerik tüketimine kadar çok çeşitli sektörlerde kendine yer buluyor. Türkiye’de de giderek artan bir ivmeyle yükseldiğini gördüğümüz bu model için geniş entegrasyon ve farklı abonelikler sunan subscrEASY’yi inceledik.

subscrEASY, abonelik sistemi ile satış yapmayı hedefleyen KOBİ ve yeni girişimler için entegre ve bulut tabanlı bir ödeme sistemi ve analiz aracı sunan, İTÜ Çekirdek tarafından seçilen ve desteklenen bir girişim. Kolay kurulum, Türkçe arayüz ve bulut tabanlı kurgusuyla kalabalıktan sıyrılmaya çalışıyor.

subscrEASY ekibiyle kısa bir söyleşi gerçekleştirip ardından da ürünlerini inceleme fırsatı bulduk. Gelin yeni ekonominin en önemli gelişmelerinden biri olan abonelik yapılarına getirdikleri çözüme birlikte bakalım.

Bu içerik ücretsiz!

Okumaya devam etmek ve SHERPA Blog okuru olmak için aşağıdakilerden birini seç. Her hafta yenileri eklenen yüzlerce içeriğe ücretsiz ve sınırsız eriş.
E-posta ile kaydol ya da giriş yap.
 • Emrullah Saruhan
  Emrullah Saruhan

  Çok kısa olmamış mı?

  • Oya Gürcüoğlu
   Oya Gürcüoğlu

   Okuduğunuz için teşekkürler. Sizce eksik kalan neler var? Eksik bulduğunuz kısımları belirtirseniz detaylandırıp tekrardan gözden geçirebiliriz.

 • ahuseynovteymur@gmail.com
  ahuseynovteymur@gmail.com

  Teşekkürler

Benzer Yazılar

İLGİNİ ÇEKEBİLİR
Abonelik ekonomisinin kazananı: subscrEASY

Abonelik ekonomisinin kazananı: subscrEASY

Gizle