RealtimeBoard: Yeni nesil yazı tahtası

RealtimeBoard: Yeni nesil yazı tahtası

Görsel düşünmenin ve ortak çalışmanın, fikir gelişimi açısından ne kadar yararlı olduğunu hepimiz biliyoruz. Geleneksel yazı tahtası deneyimini, canlı ve çoklu kullanıcı desteğiyle dijital ortama taşıyan RealtimeBoard sayesinde, her ihtiyacınıza uygun tablolar ve şemalar yaratabilir, birbirinden çok uzakta olan ekip üyeleriyle görsel fikir geliştirme seansları düzenleyebilir ve bunları müşterilerinizle zahmetsizce paylaşabilirsiniz.

Adından da anlaşılacağı gibi RealtimeBoard, pek çok kişinin aynı anda erişebileceği ve canlı etkileşime geçebileceği bir sanal yazı tahtası. Farklı alanlarda fikir geliştirme ve tablo oluşturma ihtiyaçlarına sahip kullanıcılara; Yenilik ve Fikir Üretimi (Innovation & Ideation), Kullanıcı Deneyimi Araştırma ve Tasarımı (UX Research & Design), Yalın ve Çevik Yönetim (Lean & Agile Management) ve İş Analizi ve Stratejisi (Business Analysis & Strategy) başlıkları altında onlarca farklı şablon sunan RealtimeBoard hem iş süreçlerini rahatlatıyor, hem de fikir geliştirmeyi kolay ve eğlenceli bir hale getiriyor.

Bu içerik ücretsiz!

Okumaya devam etmek ve SHERPA Blog okuru olmak için aşağıdakilerden birini seç. Her hafta yenileri eklenen yüzlerce içeriğe ücretsiz ve sınırsız eriş.
E-posta ile kaydol ya da giriş yap.

Benzer Yazılar

KEŞFETMEYE DEVAM ET
Verimli toplantılar: İstikrarlı bir hayal mi yoksa hakikat mı? Verimli-bir-toplanti-mumkun-mu

Verimli toplantılar: İstikrarlı bir hayal mi yoksa hakikat mı?

Gizle
SENİN İÇİN ÖNERİYORUZ
Hızır idi Yunus idi: A/B testi nasıl yapılmaz?

Hızır idi Yunus idi: A/B testi nasıl yapılmaz?

Gizle