İncelemeler

Web tarayıcınızı değiştirmenin vakti geldi mi?

Günümüzün zengin dijital deneyimler ve içerikler dünyasında, standartların üzerinde beklentileri olan kullanıcılar için web tarayıcı yenileme zamanı geldi.

Eser Teker 14 Haziran 2017

Dijital deneyimler; tasarımcılar, geliştiriciler ve en önemlisi kullanıcı açısından sürekli güncelleniyor, değişiyor ve gelişiyor. Bu deneyimlere ve online içeriklere erişimin değişmeyen aracıları ise web tarayıcılar. Günümüzün zengin dijital deneyimler ve içerikler dünyasında standart ve popüler talepler doğrultusunda artık standartlaşan web tarayıcılar ihtiyaçlarınızı karşılamaya pekala yeterli. Ama standartların üzerinde beklentileri olan kullanıcılar için web tarayıcı yenileme zamanı çoktan geldi.

Geride bıraktığımız yirmi senelik zaman diliminde, sadece teknoloji değil dijital içerik ve deneyimler de inanılmaz bir hızda gelişti. Doksanların son çeyreğinde standart olan “internete girmek” terimi, kablo bağımlısı çevirmeli ağ ve sinir bozucu modem sesiyle birlikte müzelik olurken; online deneyimler çok kısa zamanda masaüstünü ve WWW sınırlarını aştı.

Bu içerik ücretsiz!

Okumaya devam etmek ve SHERPA Blog okuru olmak için aşağıdakilerden birini seç.
Her hafta yenileri eklenen yüzlerce içeriğe ücretsiz ve sınırsız eriş.

Üye misin?
Senin İçin Öneriyoruz