Erişim yoksa trafik de yok!

Erişim yoksa trafik de yok!

Geçtiğimiz 6 Ağustos’ta dünyanın ilk web sitesi 26 yaşına girdi. Bu zaman boyunca yazılım ve tasarım alanındaki muazzam gelişmelerle internet dünyası çok farklı bir noktaya geldi.

İnternet, kişisel bilgisayarların hızla yayılmasıyla insanların hayatına girmeye başladı. Günümüzdeyse artık internetten yapılamayan neredeyse hiçbir şey yok ve bir çoğumuz için kişisel iletişim araçlarımız arasında birinci sırada tutuyoruz. Bu gibi gelişmeler interneti daha fazla hayatımıza yerleştiriyor ve gerek kamu hizmetlerinin internet ortamına taşınması gerekse kullanıcıların satın almak istedikleri ürün/hizmet araştırmalarında internetin yeri ve buna bağlı olarak firmaların internetteki varlıklarına  bu ağın içinde yer almayı artık vazgeçilemez kılıyor.

İnternetin bu kadar hızlı bir şekilde gelişmesiyle artık örümcek ağının ötesine geçtik ve sistemdeki karmaşa ve kaos çok daha fazla artmış durumda. Yani, Google’a girip, X marka LED TV yazdığınızda onu aradığınız yer, işte tam da burası:

Internet_map_1024_-_transparent

Peki bu kalabalık içinden sıyrılarak kullanıcılarınızla yeteri kadar doğru bir iletişim kurabilmek mümkün mü?

Bu içerik ücretsiz!

Okumaya devam etmek ve SHERPA Blog okuru olmak için aşağıdakilerden birini seç. Her hafta yenileri eklenen yüzlerce içeriğe ücretsiz ve sınırsız eriş.
E-posta ile kaydol ya da giriş yap.

Benzer Yazılar

SENİN İÇİN ÖNERİYORUZ
Bir portakal nasıl paylaşılır?

Bir portakal nasıl paylaşılır?

Gizle
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
Kullanıcıyla e-posta iletişiminde 4 temel kurgu başlığı

Kullanıcıyla e-posta iletişiminde 4 temel kurgu başlığı

Gizle