Makaleler

Erişim yoksa trafik de yok!

İnternetin bu kadar hızlı bir şekilde gelişmesiyle artık örümcek ağının ötesine geçtik ve sistemdeki karmaşa ve kaos çok daha fazla artmış durumda. Peki bu kalabalık içinden sıyrılarak kullanıcılarınızla yeteri kadar doğru bir iletişim kurabilmek mümkün mü?

Fatih Akgöze 20 Ağustos 2014

Geçtiğimiz 6 Ağustos’ta dünyanın ilk web sitesi 26 yaşına girdi. Bu zaman boyunca yazılım ve tasarım alanındaki muazzam gelişmelerle internet dünyası çok farklı bir noktaya geldi.

İnternet, kişisel bilgisayarların hızla yayılmasıyla insanların hayatına girmeye başladı. Günümüzdeyse artık internetten yapılamayan neredeyse hiçbir şey yok ve bir çoğumuz için kişisel iletişim araçlarımız arasında birinci sırada tutuyoruz. Bu gibi gelişmeler interneti daha fazla hayatımıza yerleştiriyor ve gerek kamu hizmetlerinin internet ortamına taşınması gerekse kullanıcıların satın almak istedikleri ürün/hizmet araştırmalarında internetin yeri ve buna bağlı olarak firmaların internetteki varlıklarına  bu ağın içinde yer almayı artık vazgeçilemez kılıyor.

İnternetin bu kadar hızlı bir şekilde gelişmesiyle artık örümcek ağının ötesine geçtik ve sistemdeki karmaşa ve kaos çok daha fazla artmış durumda. Yani, Google’a girip, X marka LED TV yazdığınızda onu aradığınız yer, işte tam da burası:

Internet_map_1024_-_transparent

Peki bu kalabalık içinden sıyrılarak kullanıcılarınızla yeteri kadar doğru bir iletişim kurabilmek mümkün mü?

Bu içerik ücretsiz!

Okumaya devam etmek ve SHERPA Blog okuru olmak için aşağıdakilerden birini seç.
Her hafta yenileri eklenen yüzlerce içeriğe ücretsiz ve sınırsız eriş.

Üye misin?
Keşfetmeye Devam Et