idf-kullanici-deneyimi-tasariminin-temelleri-kitap

Kullanıcı Deneyimi Tasarımının Temelleri

SHERPA Blog, 2019

En önemli içerik ortaklarımızdan biri olan Interaction Design Foundation (IDF) tarafından hazırlanan bu rehber kitap dünyada ilk kez başka bir dile çevrildi, o da Türkçe oldu. Bunun gururu bizim olduğu kadar, mesaj ve e-postalarınızla yaptığımız işe her gün tekrar tekrar aşık olmamızı sağlayan sizin de.

Kullanıcı deneyimi tasarımı temellerini ele alan bu kitap, değindiği her bir konu, anlatım tarzı, eğitim referansları ve içerik önerileriyle konu hakkında bir kitapta olması gereken tüm bakış açılarını barındırıyor. İster kariyerinin başında genç bir tasarımcı, ister kullanıcı deneyimi tasarımı konusunda kendini geliştirmek isteyen üst düzey bir yönetici, isterse geleceğini planlayan bir öğrenci, isterse de kendine yepyeni bir yol çizmek isteyen hevesli bir birey olsun; öğrenme ve üretme tutkusuna sahip herkes için çok değerli bir rehber olacağına inancımız sonsuz.

Bilginin gücüne inanan bir tasarım topluluğuna dahil olmak ve onlarla her gün iletişimde olmak bizi çok mutlu ediyor. Bu yüzden SHERPA Blog ekibi adına hiç durmadan çalışarak bu topluluğa yararlı olabilecek içerikleri elimizden geldiğince paylaşacağımızın sözünü veriyoruz. Tıpkı şu ana dek yaptığımız gibi.

Keyifli okumalar!

Bu içerik ücretsiz!

Okumaya devam etmek ve SHERPA Blog okuru olmak için aşağıdakilerden birini seç.
Her hafta yenileri eklenen yüzlerce içeriğe ücretsiz ve sınırsız eriş.

Üye misin?