Öğrenirken eğlendiren 3 efektif mobil uygulama

Öğrenirken eğlendiren 3 efektif mobil uygulama

En iyi mobil uygulamalar listeleri yapılmaya başlanalı epey oldu, biliyorum. Fakat her gün yüzlerce yeni mobil uygulama piyasaya çıktığı için, herhalde her gün, bu başlığın altı farklı uygulamalarla doldurulabilir. Ben de bu yazı için telefonumdaki uygulamaları inceledim; en sevdiğim üç tanesini seçtim ve aşağıda listeledim. En sonunda da bu üç uygulamanın ortak özelliklerine değinerek konuyu kullanıcı deneyimine bağlamayı başardım! Telefonuma hoş geldiniz. 🙂

Bu içerik ücretsiz!

Okumaya devam etmek ve SHERPA Blog okuru olmak için aşağıdakilerden birini seç. Her hafta yenileri eklenen yüzlerce içeriğe ücretsiz ve sınırsız eriş.
E-posta ile kaydol ya da giriş yap.
 • Zeyno
  Zeyno

  Merhaba, başka hayal kırıklıkları olmasın diye ekleyeyim: Hardbound, Android için Google Play Store’da yok.

  • Avatar
   Burcu Gün

   Merhaba @Zeyno çok haklısın, yazarken aklımdaydı ancak yazıya not olarak eklemeyi atlamışım, hemen ekliyorum. Android kullanıcıları için benzer bir kitap özeti uygulaması olan Blinkist’i önerebilirim. Hardbound gibi illüstrasyon öğeleri yok; ancak aynı amaca hizmet ettiği için yine de zaman & para tasarrufu sağladığı kesin. Şuradan inceleyebilirsin: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.blinkslabs.blinkist.android&hl=en İlgin ve dikkatin için çok teşekkürler!

Benzer Yazılar

İLGİNİ ÇEKEBİLİR
Verimli toplantılar: İstikrarlı bir hayal mi yoksa hakikat mı? Verimli-bir-toplanti-mumkun-mu

Verimli toplantılar: İstikrarlı bir hayal mi yoksa hakikat mı?

Gizle
KEŞFETMEYE DEVAM ET
Mobil uygulama analitiği 101

Mobil uygulama analitiği 101

Gizle