Web formlarının geleceği var mı?

Web formlarının geleceği var mı?

Accenture Interactive direktörü Markus Spiller, Brand Week İstanbul Efsaneleri’nin yedinci bölümünde konuğumuz oldu.  Spiller ile “Lorem ipsum”dan içerik stratejisine ve insanları anlamanın bir yolu olarak kedi ve köpeklere, keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.

Markus Spiller, 2014 yılında Accenture’a katılmadan önce, sektörün önde gelen çizgi üstü, çizgi altı ve dijital ajanslarında çalıştı. Şirketlere interaktif marka ve satış iletişimi, kampanya yönetimi ve kreatif strateji gibi alanlarda danışmanlık yaptı. Bugün, iş uzmanları, tasarımcılar ve teknoloji uzmanlarından oluşan takımlar oluşturarak, özgün deneyimler yaratmak üzere çalışmalar yapmaya devam ediyor.

Sohbetimizde içerik stratejisinden sürdürülebilirliğe, web formlarından yapay zeka ve chatbot’lara birçok konuyu ele aldık. İyi seyirler!

Kimdir?

Markus Spiller | Orta Avrupa Başkanı – Direktör, Accenture Interactive

25 yılı aşkın süredir dijital pazarlama alanında uzmanlık kazanan Spiller, pek çok interaktif işlere imza atmıştır. 2014 yılında Accenture’a katılmadan önce lider çizgi üstü, çizgi altı ve dijital ajanslarda çalışmış, şirketlere interaktif marka ve satış iletişimi, kampanya yönetimi ve kreatif strateji gibi alanlarda danışmanlık yapmıştır. CRM, Ticaret, Sosyal, Araştırma, Reklamcılık, PR, İçerik ve Kurumsal gibi pek çok departmanlar arası dijital danışmanlık yapmaya devam etmektedir. Marka ve tüketici odaklı düşünce ile üst düzey dijital marka, program ve kampanya danışmanlığını birleştirerek iş uzmanları, tasarımcılar ve teknoloji uzmanlarından oluşan takımlar yaratıp yönetir. Bu takımlarla özgün deneyimler yaratmak üzere çalışmalar yapmaktadır.

Accenture’ın Accenture Interactive Delivery DACH Practice for UI Design & UI Deparment programını yöneten Spiller, aynı zamanda EALA Frontend Capability programına da eş yöneticilik yapmaktadır.

Serinin tamamına buradan ulaşabilirsin.

Bugün ilk makalen bizdendi.

Daha fazlası için SHERPA Blog okuru olmalısın.
Giriş Yap Ücretsiz kaydol

Benzer Yazılar

KEŞFETMEYE DEVAM ET
Yeni dönemde markalar ve tüketici ilişkileri üzerine… markalarin-tuketici-ile-iliski-kurma-yontemleri

Yeni dönemde markalar ve tüketici ilişkileri üzerine…

Gizle
İLGİNİ ÇEKEBİLİR
Kullanıcı deneyimi nerede biter, müşteri deneyimi nerede başlar?

Kullanıcı deneyimi nerede biter, müşteri deneyimi nerede başlar?

Gizle