Sürücüsüz otomobil deneyiminde kullanıcıları neler bekliyor?

Sürücüsüz otomobil deneyiminde kullanıcıları neler bekliyor?

Teknoloji ve otomotiv  dünyasının öncü markaları, tüm imkanlarını seferber edip sürücüsüz otomobilleri bir an önce tüm dünyaya sunmaya hazırlanıyorlar. Bu tarihi dönüm noktası birçok anlamda hayatlarımızı yeniden biçimlendireceğe benziyor. Peki bu büyük değişime hazır mıyız?

Merhaba; bugün güneşli bir Pazartesi ve ben gelecekten bildiriyorum. Hayır, zaman makinesini kesinlikle icat etmedik. Hayır, ne uçan kaykaylarımız var ne ışın kılıçlarımız; ne de öğle yemeğimizi Evrenin Sonundaki Restoran’da yeme lüksümüz… Yine de yirmi birinci yüzyılın on beş yılını geride bıraktık ve aslına bakarsanız, çocukken hayalini kurduğumuz o uzak geleceği bizzat yaşıyoruz.

Bu durumdan tatmin olmamanız gayet doğal, çünkü kimse değil. Diğer yandan bazı teknolojik gelişmeler bizi söz konusu geleceğe götürme konusunda umut vaat ediyor. Sürücüsüz otomobiller de bunlardan biri; hatta belki de en önemlisi.

Bu içerik ücretsiz!

Okumaya devam etmek ve SHERPA Blog okuru olmak için aşağıdakilerden birini seç. Her hafta yenileri eklenen yüzlerce içeriğe ücretsiz ve sınırsız eriş.
E-posta ile kaydol ya da giriş yap.

Benzer Yazılar

İLGİNİ ÇEKEBİLİR
Beklenmedik dönüşüm kaynağı: Facebook grupları facebook-gruplar-donusum-kaynagi

Beklenmedik dönüşüm kaynağı: Facebook grupları

Gizle
SENİN İÇİN ÖNERİYORUZ
Human Level AI 2018: İnsanın yapay zekâya ulaşma yolculuğu Human Level AI

Human Level AI 2018: İnsanın yapay zekâya ulaşma yolculuğu

Gizle