Röportajlar

Ahmet Sülek: “Her ekip kendisine özel küçük bir ürün geliştirmeli…”

Startup Sohbetleri serimizin bu bölümünde konuğumuz, küresel ölçekte başarı yakalayan Türkiyeli bir girişim olan Panda ve kurucusu ve on parmağında on marifet bir "ürün insanı" olan Ahmet Sülek.

Tansel Türünz
Tansel Türünz 14 Eylül 2018
social-media-panda-extension

Startup Sohbetleri serimizin bu bölümünde konuğumuz, küresel ölçekte başarı yakalayan Türkiyeli bir girişim olan Panda ve kurucusu Ahmet Sülek.

Prisync, CollectUI, panda.network ve detox for facebook gibi birçok irili ufaklı, yerel ve global girişim, ürün ve servis tasarlayan, üreten, kurucu ortaklığını üstlenen kısacası on parmağında on marifet bir “ürün insanı” olan Sülek ile Panda’nın nasıl ortaya çıktığı, gelişim süreci, birden fazla girişime nasıl zaman ayırdığı, takım oluştururken nelere dikkat ettiği ve girişimlerin bir “şirket kültürü” yaratırken neler yapması gerektiği üzerine konuştuk.

İyi okumalar!

 • Avatar
  Ali GÖREN

  Harika bir yazı olmuş. SHERPA Blog’a zaten e-posta abonesiyim. Ama girip bu yazıya yorum yazmak istedim cidden. Bu güzel röpörtaj için hem Ahmet bey’e hem de değerli sherpa blog ekibine teşekkürler. Çok seviyorum burayı yahu 🙂

  • Tansel Türünz
   Tansel Türünz

   Röportajı begenmenize sevindim 🙂 Tüm ekip adına teşekkür ederim.

Bu içerik ücretsiz!

Okumaya devam etmek ve SHERPA Blog okuru olmak için aşağıdakilerden birini seç. Her hafta yenileri eklenen yüzlerce içeriğe ücretsiz ve sınırsız eriş.
E-posta ile kaydol ya da
Keşfetmeye Devam Et