İyi bir fikrin mi var? Test et!

İyi bir fikrin mi var? Test et! bora-kilic-kullanici-testleri

Göz açıp kapayıncaya kadar bir yılı daha geride bıraktınız ve yepyeni hedeflerle, taptaze fikirlerle 2019’a giriş yaptınız. Spor salonuna yazılıp düzenli bir antrenman programıyla hayalini kurduğunuz fiziğe kavuşmak mı istiyorsunuz? Yoksa giderek yabancılaştığınız işinizi bırakıp ne zamandır cebinizde tuttuğunuz o girişim fikrini hayata geçirmek mi?

Bu iki senaryonun ortak özelliği, hedefe ulaşmak için belli yatırım veya fedakarlık yapma gerekliliği. En basitinden, spor salonuna üye olmak için 6 ay ya da 1 senelik ücreti ilk günden ödemek durumunda kalabilirsiniz. Girişimcilik hayalinizin peşinden gitmek için de tahminen mesai saatleri dışında kalan zaman yeterli olmayacak ve işinizden istifa etmeniz gerekecek.

Peki bu adımları atmadan önce, spor salonuna gerçekten düzenli olarak gidip gidemeyeceğinizi bilmek ya da iş fikrinizin kayda değer bir potansiyele sahip olup olmadığını ölçmek güzel olmaz mıydı?

Binlerce okurumuz bu içeriklerden ücretsiz olarak faydalanıyor.

SHERPA Blog’daki tam 746 makaleye, 77 röportaja, 47 kitaba, 6 rapora, 49 online eğitime her hafta yenileri ekleniyor. Sen de hemen kaydol ve okumaya devam et.
E-posta ile kaydol ya da giriş yap.

Benzer Yazılar

SENİN İÇİN ÖNERİYORUZ
“UX writer olmak” ya da “Bir kariyer nasıl tasarlanır?”

“UX writer olmak” ya da “Bir kariyer nasıl tasarlanır?”

Gizle
KEŞFETMEYE DEVAM ET
Fikrinizi doğrulamak?

Fikrinizi doğrulamak?

Gizle