İyi bir fikrin mi var? Test et!

İyi bir fikrin mi var? Test et! bora-kilic-kullanici-testleri

Göz açıp kapayıncaya kadar bir yılı daha geride bıraktınız ve yepyeni hedeflerle, taptaze fikirlerle 2019’a giriş yaptınız. Spor salonuna yazılıp düzenli bir antrenman programıyla hayalini kurduğunuz fiziğe kavuşmak mı istiyorsunuz? Yoksa giderek yabancılaştığınız işinizi bırakıp ne zamandır cebinizde tuttuğunuz o girişim fikrini hayata geçirmek mi?

Bu iki senaryonun ortak özelliği, hedefe ulaşmak için belli yatırım veya fedakarlık yapma gerekliliği. En basitinden, spor salonuna üye olmak için 6 ay ya da 1 senelik ücreti ilk günden ödemek durumunda kalabilirsiniz. Girişimcilik hayalinizin peşinden gitmek için de tahminen mesai saatleri dışında kalan zaman yeterli olmayacak ve işinizden istifa etmeniz gerekecek.

Peki bu adımları atmadan önce, spor salonuna gerçekten düzenli olarak gidip gidemeyeceğinizi bilmek ya da iş fikrinizin kayda değer bir potansiyele sahip olup olmadığını ölçmek güzel olmaz mıydı?

Bu içerik ücretsiz!

Okumaya devam etmek ve SHERPA Blog okuru olmak için aşağıdakilerden birini seç. Her hafta yenileri eklenen yüzlerce içeriğe ücretsiz ve sınırsız eriş.
E-posta ile kaydol ya da giriş yap.
 • Gürkan Serim
  Gürkan Serim

  Test mantığına açıklık getiren harika bir içerik olmuş. Teşekkürler…

  • Bora Kılıç
   Bora Kılıç

   Beğendiğinize sevindim Gürkan Bey. İyi haftalar!

 • Ali Cantürk
  Ali Cantürk

  Çok derli toplu bir yazı olmuş 👏

  • Bora Kılıç
   Bora Kılıç

   Beğendiğinize sevindim Ali Bey, teşekkürler!

Benzer Yazılar

SENİN İÇİN ÖNERİYORUZ
İyi bir fikrin mi var? Test et! bora-kilic-kullanici-testleri

İyi bir fikrin mi var? Test et!

Gizle