Türkiyeli bir startupın gözünden SXSW Interactive ’18

Türkiyeli bir startupın gözünden SXSW Interactive ’18 SXSW interactive presentation

Pacer ekibi olarak, Türkiye’den bir çok girişim, şirket ve yatırımcı ile birlikte, SXSW Interactive 2018 için bir hafta boyunca Austin’deydik. Tüm dünyadan teknoloji şirketleri, girişimler ve teknoloji yatırımcıları ile buluşma fırsatı bulduğumuz festivale, parçası olduğumuz Workup girişimcilik programının misafiri olarak katıldık.

Workup, İş Bankası’nın ana destekçisi olduğu, Hackquarters tarafından yürütülen ve lider mentorluğunu Ömer Erkmen’in üstlendiği bir girişimcilik programı. Workup’ın Türkiyeli girişimcileri yurt dışı pazarlarla buluşturma vizyonunun bir parçası olarak bu sene Overstruct ve biz (Pacer) SXSW’deydik.

SXSW Interactive

SXSW Interactive, ilk kez gerçekleştiği 2007 yılından bu yana, festivalin en güçlü temalarından biri. Öyle ki, Twitter, Airbnb, Foursquare gibi bugün milyar dolar değerinde olan bir çok girişimin ilk lansman yerleri SXSW Interactive. Bunun için festivalin gerçekleştiği Austin, Amerika’nın ikinci silikon vadisi olarak görülüyor.

Binlerce okurumuz bu içeriklerden ücretsiz olarak faydalanıyor.

SHERPA Blog’daki tam 747 makaleye, 77 röportaja, 47 kitaba, 6 rapora, 49 online eğitime her hafta yenileri ekleniyor. Sen de hemen kaydol ve okumaya devam et.
E-posta ile kaydol ya da giriş yap.

Benzer Yazılar

KEŞFETMEYE DEVAM ET
Tasarımcılar için araştırma rehberi tasarim-arastirmalari-rehberi

Tasarımcılar için araştırma rehberi

Gizle
SENİN İÇİN ÖNERİYORUZ
Yalın kanvas (Lean Canvas) nasıl oluşturulur?

Yalın kanvas (Lean Canvas) nasıl oluşturulur?

Gizle