Türkiyeli bir startupın gözünden SXSW Interactive ’18

Türkiyeli bir startupın gözünden SXSW Interactive ’18 SXSW interactive presentation

Pacer ekibi olarak, Türkiye’den bir çok girişim, şirket ve yatırımcı ile birlikte, SXSW Interactive 2018 için bir hafta boyunca Austin’deydik. Tüm dünyadan teknoloji şirketleri, girişimler ve teknoloji yatırımcıları ile buluşma fırsatı bulduğumuz festivale, parçası olduğumuz Workup girişimcilik programının misafiri olarak katıldık.

Workup, İş Bankası’nın ana destekçisi olduğu, Hackquarters tarafından yürütülen ve lider mentorluğunu Ömer Erkmen’in üstlendiği bir girişimcilik programı. Workup’ın Türkiyeli girişimcileri yurt dışı pazarlarla buluşturma vizyonunun bir parçası olarak bu sene Overstruct ve biz (Pacer) SXSW’deydik.

SXSW Interactive

SXSW Interactive, ilk kez gerçekleştiği 2007 yılından bu yana, festivalin en güçlü temalarından biri. Öyle ki, Twitter, Airbnb, Foursquare gibi bugün milyar dolar değerinde olan bir çok girişimin ilk lansman yerleri SXSW Interactive. Bunun için festivalin gerçekleştiği Austin, Amerika’nın ikinci silikon vadisi olarak görülüyor.

Bu içerik ücretsiz!

Okumaya devam etmek ve SHERPA Blog okuru olmak için aşağıdakilerden birini seç. Her hafta yenileri eklenen yüzlerce içeriğe ücretsiz ve sınırsız eriş.
E-posta ile kaydol ya da giriş yap.

Benzer Yazılar

KEŞFETMEYE DEVAM ET
Bir portakal nasıl paylaşılır?

Bir portakal nasıl paylaşılır?

Gizle
KEŞFETMEYE DEVAM ET
UX Efsanesi #28: “Beyaz alan, kayıp alandır.”

UX Efsanesi #28: “Beyaz alan, kayıp alandır.”

Gizle