Geçmiş etkinlikler

Tasarım portfolyosu nasıl tasarlanır? aras-bilgen-portfolyo-review Online

Tasarım portfolyosu nasıl tasarlanır?

Aras Bilgen
Hello Tomorrow Türkiye Zirvesi hello-tomorrow-turkey-finals İstanbul

Hello Tomorrow Türkiye Zirvesi

Hello Tomorrow Turkey
Product Camp Workshop: Dijital Ürün Tanımlama dijital-urun-tanimlama-workshop İstanbul

Product Camp Workshop: Dijital Ürün Tanımlama

INVERTIV
Big Bang | Start-up Challenge 2018 itu-cekirdek-big-bang-2018 İstanbul

Big Bang | Start-up Challenge 2018

İTÜ Çekirdek
3D Printing in Action – Workshop 3d-printing-in-action-atolye İstanbul

3D Printing in Action – Workshop

ATÖLYE
Design for Good or Evil — Dünya Kullanılabilirlik Günü 2018 Etkinliği uxpa-tr-2018-wud-design-good-evil-social İstanbul

Design for Good or Evil — Dünya Kullanılabilirlik Günü 2018 Etkinliği

UXPA Turkey
Girişimin 7 Büyük Semineri: Tohum Yatırım ve Finansman Bulma itu-girisimin-7-buyuk-semineri-tohum-yatirim İstanbul

Girişimin 7 Büyük Semineri: Tohum Yatırım ve Finansman Bulma

İTÜ Çekirdek
Göremediğini bilebilmek için: Kullanıcı Araştırmaları Online

Göremediğini bilebilmek için: Kullanıcı Araştırmaları

Batukhan Taluy
Product Camp Workshop: Oyunlaştırma Tasarımı product-camp-oyunlastirma-atolyesi İstanbul

Product Camp Workshop: Oyunlaştırma Tasarımı

INVERTIV
Girişimin 7 Büyük Semineri: Girişimciler İçin B2C Satış itu-cekirdek-girisimciler-icin-b2c-satis İstanbul

Girişimin 7 Büyük Semineri: Girişimciler İçin B2C Satış

İTÜ Çekirdek
Nasıl Red Dot Aldık? red-dot-webinar Online

Nasıl Red Dot Aldık?

SHERPA
Girişimin 7 Büyük Semineri: Global Pazara Açılma itu-cekirdek-girisimin-7-buyuk-semineri-global-pazara-acilma İstanbul

Girişimin 7 Büyük Semineri: Global Pazara Açılma

İTÜ Çekirdek
Odadaki fil: Google Adwords Shopping Optimizasyonu sahin-secil-webinar Online

Odadaki fil: Google Adwords Shopping Optimizasyonu

Şahin Seçil
Kolektif Dual Talks: UX for e-commerce kolektif-dual-talks-ux-ecommerce İstanbul

Kolektif Dual Talks: UX for e-commerce

Kolektif House
9. Müşteri Deneyimi Buluşması pisano-9-musteri-deneyimi-bulusmasi İstanbul

9. Müşteri Deneyimi Buluşması

Pisano
Girişimin 7 Büyük Semineri: Pazarlama itu-cekirdek-girisimin-7-buyuk-semineri-pazarlama İstanbul

Girişimin 7 Büyük Semineri: Pazarlama

İTÜ Çekirdek
The Speed Element Of Design the-speed-element-of-design İstanbul

The Speed Element Of Design

-99 design studio
TEDxİzmir “Zamanın Evrimi” tedx-izmir-ekonomi-universitesi İzmir

TEDxİzmir “Zamanın Evrimi”

İzmir Ekonomi Üniversitesi
3rd Global Chief Innovation Officer Summit İstanbul

3rd Global Chief Innovation Officer Summit

Boğaziçi Eğitim
ProductTank Istanbul Meetup #4 product-tank-istanbul-meet-up-october İstanbul

ProductTank Istanbul Meetup #4

ProductTank Istanbul
Hacking Everyday Objects 3 hacking-everyday-objects-workshop İstanbul

Hacking Everyday Objects 3

ATÖLYE
Ürün yönetimi ve tasarımında veri ve optimizasyon İstanbul

Ürün yönetimi ve tasarımında veri ve optimizasyon

INVERTIV
Başarının anahtarı: Ürün yönetiminin temelleri Online

Başarının anahtarı: Ürün yönetiminin temelleri

Akar Şümşet
Tasarım Buluşmaları 01: Aras Bilgen ile kullanıcı deneyimine dair her şey Online

Tasarım Buluşmaları 01: Aras Bilgen ile kullanıcı deneyimine dair her şey

Aras Bilgen
Girişimcinin karabasanı: Bu fikir tutar mı? Online

Girişimcinin karabasanı: Bu fikir tutar mı?

Yakup Bayrak
Hızlı olan kazansın: SEO’nun gizli kahramanı “Page Speed” Online

Hızlı olan kazansın: SEO’nun gizli kahramanı “Page Speed”

Uğur Eskici
Product Camp: 3 Adımda Benzersiz Ürün Stratejisi Oluşturma İstanbul

Product Camp: 3 Adımda Benzersiz Ürün Stratejisi Oluşturma

ATÖLYE & INVERTIV
Frontend Teknolojileri Konferansı İstanbul

Frontend Teknolojileri Konferansı

Frontend İstanbul