SHERPA Design Studio

SHERPA Design Studio

Biz, İstanbul'da bulunan, kullanıcı deneyimi tasarımı odaklı bir tasarım stüdyosuyuz. Eşsiz kullanıcı ve müşteri deneyimi tasarımları üretiyoruz.
Çok değil, 2 seneden biraz fazla süre önce, 2013 yılının Mayıs ayında Yakup Bayrak önderliğinde bir araya gelen, Türkiye’nin ve dünyanın en büyük markaları için onlarca projede görev alan stüdyomuzun bir amacı vardı: kullanıcı deneyimi odaklı bir anlayışla insan-cihaz etkileşimi için dijital arabirimler tasarlamak.
Kurulduğu günden bu yana sürekli evrimleşti, Takıma katılan yeni üyeleri ve yeni servisleriyle durmaksızın gelişti. Değişmeyen tek şey vardı: ilk günkü heyecanımız.
Amacımız basit: Kullanıcı için iyi bir deneyim tasarlamak. Bu bir o kadar da zor.
Ürününüz ya da hizmetiniz ne olursa olsun, işinizin merkezinde olan şey kullanıcı. Ve elbette ona sunduğunuz deneyim. Muhteşem görseller, etkileyici metinler ya da çığır açan bir işlevsellik. Bunların hepsi tek bir noktada bir araya geliyor ve bir denge oluşturuyor. Ürününüzün, hizmetinizin ya da büsbütün girişiminizin başarısını, kullanıcıya sunduğunuz deneyimin başarısı belirliyor. İşte biz bu nedenle, ne yapıyorsak, kullanıcınıza iyi bir deneyim sunmanızı sağlamak için yapıyoruz.
İşlerimize göz atmak ve bizi daha yakından tanımak için tıklayın.